Rukavice

Citlivé úchopové antivibrační rukavice do 1000 Hz

Tyto rukavice vás díky svému provedení nebudou nijak omezovat při práci, zajistí perfektní obratnost a možnost manipulace s jakýmikoli předměty. Vzhledem ke své schopnosti uvolnit tlak v kloubech jsou vhodné zejména pro nárazové nástroje.


Více informací

Zimní ochranné rukavice v 5. třídě neprůřeznosti

Jedná se o rukavice, které vám zajistí nejvyšší možnou míru ochrany při manuální práci, a to především díky 5. třídě ochrany proti prořezu. Navíc jsou tyto rukavice zateplené pro větší komfort.


Více informací

Rukavice s ochranou proti propichu jehlou

Rukavice s jedinečnou technologií, která zajistí vysokou odolnost proti propichu jehlou. Kromě toho jsou rukavice velice prodyšné a díky použitému materiálu je zajištěna jejich snížená hořlavost.


Více informací

Zimní pracovní ochranné rukavice v 2. třídě neprůřeznosti

Díky speciální konstrukci a zateplení jsou tyto rukavice vhodné zejména do chladného venkovního prostředí, a také do extrémní zimy.


Více informací

Kožené rukavice SECURITY s ochranou proti propichu jehlou

Tyto rukavice, Vám díky své jedinečné technologii mj. zajistí ochranu proti propichu jehlou, injekční stříkačkou. Rukavice jsou také vhodné pro manipulaci s ostnatým drátem.


Více informací

Neprůřezné rukavice ve 4. třídě neprůřeznosti odolné vůči kontaktnímu teplu do 250°C

Jedná se o rukavice, které vám zajistí ochranu při manuální práci, a to především díky schopnosti ochrany proti prořezu a kontaktnímu teplu. 


Více informací

Tříprsté rukavice v 5. třídě neprůřeznosti

Tyto rukavice umožňují přesnou manipulaci při práci, která vyžaduje přímý kontakt s prsty. Flexibilní PU povlak na dlani a dvou zakrytých prstech umožňuje zase bezpečné uchopení a povrstvení ošetřeno prostředkem pro odpuzování oleje a vody.


Více informací